GRA MIEJSKA „Czułe pączkowanie”

TERMIN: 8 lutego 2024 (czwartek), godz. 17:00 – 21:30

/Grę można rozpocząć o dowolnej godzinie pomiędzy 17:00 a 19:30, a zakończyć maksymalnie do godz. 21:30/

MIEJSCE: Stare Miasto w Krakowie

PROWADZĄCY: Monika i Jacek Kaniewscy

CZAS TRWANIA: około 2 godziny

Jak twierdzą John i Julie Gottman’owie: „Pary, które się razem bawią, spędzają razem całe życie”. Dlatego zachęcamy, żeby nie czekać na urlop, „aż dzieci podrosną” czy może nawet na emeryturę, ale już teraz (zwłaszcza jeśli codzienność nie sprzyja romantycznym chwilom) ładować swoje miłosne akumulatory, aby móc iść przez życie razem, za rękę i z miłością.

„Czułe pączkowanie” to połączenie romantycznego spaceru po Krakowie z grą miejską i warsztatami małżeńskimi. Uczestnicy rozpoczną randkę odbierając pakiet startowy wraz z mapą punktów do odnalezienia w okolicy i zadaniami do wykonania we dwoje. Następnie przemieszczając się według wskazówek będą realizować co jakiś czas kolejne wyzwania – rozmawiając, robiąc wspólne zdjęcia oraz okazując sobie czułość. W zależności od potrzebnego indywidualnie czasu – można zakończyć spacer w dowolnym miejscu lub na „mecie”, gdzie będą czekać specjalne wyróżnienia oraz pączki.

Monika i Jacek Kaniewscy – małżeństwo od 16 lat, rodzice 5 dzieci, gospodarze Chaty na Bucniku w Beskidzie Sądeckim. Monika jest pedagogiem i managerem kultury, a Jacek teologiem, specjalistą pomocy psychologicznej dla par, tłumaczem i instruktorem narciarstwa. Od kilku lat realizują mniej lub bardziej standardowe projekty dla małżeństw – prowadzą warsztaty stacjonarne i zdalne oraz on-line’ową Małżeńską Grupę Rozwojową „Nowa bliskość”. Opracowali Małżeńską Grę Terenową „Razem w drodze” oraz pakiet „Spacer we dwoje” – zestaw 10 love-buildingowych zadań, do wykorzystania przez pary podczas wędrówki w swojej okolicy. Są totalnymi pasjonatami relacji małżeńskiej i nie wahają się jej używać, żeby zapalać innych do świadomego tworzenia związków małżeńskich, pełnych bliskości, czułości i radości.