WARSZTATY TAŃCA DLA PAR „Komunikacja… w ruchu!”

TERMIN: 10 lutego 2023 (piątek)

grupa 1: 18:00 – 19:10

grupa 2: 19:20 – 20:30

wprawki taneczne: 20:30 – 22:00

MIEJSCE: Skalski Dance School Spot, ul. Królewska 67

PROWADZĄCY: Agnieszka i Tomasz Koniarzowie (U2Dance)

W nauce tańca nie są najważniejsze kroki ani technika tańca. To, co sprawia, że tańczy się miło i przyjemnie to nastawienie się na drugą osobę oraz dobra komunikacja w ruchu. W trakcie warsztatów prowadzący zaprezentują ciekawostki z tańca użytkowego (przydatne na bale, wesela czy potancówki) oraz z latynoskiej rytmicznej reprezentacji, czyli cha cha. Skupimy się na tym, jak dobrze razem się poruszać, jak czytelnie prowadzić oraz dać się poprowadzić. Zapraszamy wszystkich, bo z wieloletniego doświadczenia wiemy, że nie ma na świecie osoby, która ma tylko „lewe nogi”, a ilość endorfin, które taniec wywołuje jest warta wspólnego popląsania na parkiecie przy dobrej muzyce i towarzystwie.

Po warsztatach zapraszamy na parktis taneczny. Będzie to dobra okazja na poćwiczenie nowych umiejętności i dopytanie prowadzących o dodatkowe szczegóły.

Aga i Tomek „Koniki” Koniarzowie – swoją przygodę z tańcem rozpoczęli w wieku przedszkolnym. Przez ich życie przewijały się różne style taneczne: taniec klasyczny, taniec współczesny, taniec folklorystyczny, jazz itp. To jednak na studiach rozpoczęli swoją najpoważniej karierę w tańcu towarzyskim, dzięki której się poznali. Tak, są małżeństwem, które połączył taniec. Oboje posiadają najwyższą międzynarodową mistrzowską klasę S. W momencie gdy szukali bardziej „socialowych” tańców w parze pojawił się DiscoFox w formie socialowej i sportowej, a po nim West Coast Swing. Od razu zaczęli jeździć na międzynarodowe eventy, aby uczyć się od najlepszych. Nadal są w rozjazdach między warsztatami w Polsce i Europie, jednak ich skład powiększył się o dwa brzdące – jeszcze raczej swobodnie plumkające do muzyki 🙂

Od 9 lat prowadzą swoją szkołę tańca U2Dance zapraszając na kursy, warsztaty, eventy oraz lekcje indywidualne. Jak sami mówią: „Uczymy tańczyć, by dzielić się tym, co sami przez lata nazbieraliśmy – wiedzę, umiejętności, a przede wszystkim pasję i zabawę tańcem. Pomagamy także parom w przygotowaniach Pierwszego Tańca, by ten z łatwością, acz na długo pozostał im we wspomnieniach”.