WARSZTATY „Projekty małżeńskie – jak realizować wspólne plany i nie zwariować?”

TERMIN: 8 lutego 2022 (wtorek), godz. 18:30

MIEJSCE: Dali Club, ul. Mazowiecka 21/1

PROWADZĄCY: Anna i Piotr Idęć

FORMA: stacjonarna

WSTĘP: bezpłatny (zachęcamy do skorzystania z menu Dali Club)

Ilość miejsc ograniczona.

OPIS / INFORMACJE DODATKOWE:

Planujecie remont mieszkania, budowę domu, przeprowadzkę? Może prowadzicie wspólny biznes lub pracujecie zdalnie w domu? A może planujecie jakąś podróż czy realizujcie inny wspólny projekt?

Posiadając rodzinę realizujemy wiele mniejszych lub większych projektów – konia z rzędem temu, kto nigdy nie posprzeczał się ze współmałżonkiem robiąc coś wspólnie. Często trudno się dogadać
w sposobach działania lub mamy inne podejście do wybranych metod. Niby zmierzamy w jednym kierunku, a jednak czasami dany projekt kosztuje wiele nerwów i nieporozumień. Da się inaczej!

Zapraszamy na warsztat, na którym dowiecie się jak wspólnie z mężem/żoną określać cele, planować działania i je realizować tak, aby uniknąć nerwów czy nieporozumień. Zaproponowane przez prowadzących narzędzia pozwolą zakończyć sukcesem wszelkie małżeńskie projekty.

Fot. Piotr Dzik

Anna i Piotr Idęć – są małżeństwem od 11 lat i rodzicami trójki dzieci: 7-letniej Zosi, 5-letniego Ludwika i 3-letniej Elizy.  Nie potrafią się nudzić i od zawsze wspólnie organizowali różne przedsięwzięcia. Już jako nastolatkowie wspólnie prowadzili scholę oazową, zredagowali śpiewnik czy organizowali mnóstwo imprez dla młodzieży. Potem wspólny wolontariat i wiele innych projektów. Obecnie
z sukcesami prowadzą rodzinny biznes online pomagając innym w rozwoju ich biznesu. Pokazują, że można prowadzić swój biznes i mieć wiele czasu dla siebie nawzajem i dla swoich dzieci.