WARSZTATY MASAŻU MAŁŻEŃSKIEGO „Czas na relaks!”

TERMIN: 10 lutego 2022 (czwartek)

grupa 1: 16:30 – 18:00

grupa 2: 18:00 – 19:30

MIEJSCE: ARTzona, os. Górali 4

PROWADZĄCY: Marta Bojanowska, Anna Dębowska

FORMA: stacjonarna

WSTĘP: „cegiełka” 30zł/para (na cele statutowe Fundacji Przestrzeń Dobra)

Ilość miejsc ograniczona.

OPIS / INFORMACJE DODATKOWE:

Warsztaty masażu karku i grzbietu dla par małżeńskich. Po nich każdy uczestnik będzie potrafił wykonać odprężający masaż dla swojej „drugiej połówki”. Techniki, których nauczą fizjoterapeutki, każdy opanuje bez problemu i z powodzeniem będzie mógł wykorzystać zarówno jako forma odprężenia po ciężkim dniu, jak i w wolnej chwili dla przyjemności i relaksu.

Wszystkich uczestników prosimy o zabranie:

– luźnego, sportowego stroju

– ręcznika

– dobrego humoru

Uwaga: W celu maksymalnego wykorzystania potencjału warsztatów prowadzące sugerują odsłonięcie części pleców. Jeśli jednak ktoś nie chciałby tego robić, zajęcia zostaną poprowadzone tak, aby każdy czuł się komfortowo.

Ania Dębowska i Marta Bojanowska – absolwentki fizjoterapii Collegium Medicum UJ. Kiedy ktoś pyta je, jakie studia skończyły, pierwsze co słyszą to: „Zrób mi masaż!”. Bardzo lubią pracę z ludźmi, chętnie dzielą się swoją wiedzą. Przeciwniczki standardowej rehabilitacji. Do każdego podchodzą indywidualnie i starają się wykorzystywać najbardziej niestandardowe i skuteczne rozwiązania,
a ogranicza je jedynie wyobraźnia. Marta – obecnie pracuje jako fizjoterapeutka z seniorami, a „po godzinach” ratuje ludzi masażami i innymi umiejętnościami fizjoterapeutycznymi. W wolnych chwilach piecze pyszne ciasta, na które uwielbia zapraszać znajomych, jeździ na wycieczki i realizuje się jako harcerka-instruktorka pierwszej pomocy. Ania – mimo że obecnie nie jest czynną fizjoterapeutką, doskonale wie jak umiejętność masażu wykorzystać na co dzień. Z przyjemnością masuje rodzinę
i znajomych, a chętnych na relaksujący masaż wciąż przybywa. W wolnych chwilach nałogowo pochłania kryminały, thrillery, horrory i wszelakie książki „z dreszczykiem”.