SPOTKANIE „Miłość w większym składzie – o budowaniu relacji małżeńskiej gdy pojawiają się dzieci”

TERMIN: 9 lutego 2022 (środa), godz. 18:30

MIEJSCE: Łąka Spotkań, ul. Sienna 5

PROWADZĄCY: Iga i Konrad Grzybowscy (Fundacja Ster na miłość)

FORMA: hybrydowa (stacjonarna + online YouTube https://www.youtube.com/watch?v=RJgkDb6Ehgo i Facebook https://www.facebook.com/tydzienmalzenstwakrakow/videos/1211680286032600)

WSTĘP: bezpłatny

Ilość miejsc stacjonarnie ograniczona.

OPIS / INFORMACJE DODATKOWE:

Owocem miłości między małżonkami są dzieci. A gdy się one pojawią w naszym życiu, to łatwo zapomnieć kto powinien być dla nas najważniejszy. O małżeństwo trzeba dbać, nie tylko poprzez odpowiednie przygotowanie się przed, ale przede wszystkim przez nieustanne pielęgnowanie relacji już będąc w związku. Czy to jest łatwe? Kto jest już w małżeństwie pewnie doskonale zna odpowiedź. To trudne zadanie, ale nie niemożliwe do wykonania. A dzięki codziennej dbałości o naszą miłość, cel jest prosty do osiągnięcia i utrzymania. 

Jak dbać o nasze małżeństwo? Jak odkrywać naszego współmałżonka, jego potrzeby i cechy? Jak w tym wszystkim być dobrym rodzicem i nie zgubić się gdzieś po drodze? Co zrobić gdy zauważę jakieś trudności, kryzysy? Na te i wiele innych pytań prelegenci postarają się odpowiedzieć, zainspirować, dać wskazówki. Gwarantujemy dużo merytorycznych treści, ale także radości i uśmiechu 🙂

Iga i Konrad Grzybowscy – małżeństwo z 8-letnim stażem, zakochani w sobie i Panu Bogu. Rodzice czwórki dzieci (Józia, Tereski, Tadzia i Maleństwa pod sercem mamy). Działają w Fundacji „Ster na Miłość” w ramach, której posługują na rzecz małżeństw, par, młodzieży. Dzielą się swoim doświadczeniem Bożej miłości oraz komunikacji i relacji z drugim człowiekiem. Iga z wykształcenia jest pedagogiem oraz terapeutą par, Konrad jest inżynierem produkcji oraz profilaktykiem. Na co dzień mieszkają w Warszawie, jednak  marzą o małym domku na wsi, z tarasem i własnym ogródkiem.