RANDKA MAŁŻEŃSKA „Temperament – droga do zrozumienia”

TERMIN: 7 lutego 2022 (poniedziałek), godz. 18:00

MIEJSCE: Dali Club, ul. Mazowiecka 21/1

PROWADZĄCY: Małgorzata i Krzysztof Pyka

FORMA: stacjonarna

WSTĘP: bezpłatny (zachęcamy do skorzystania z menu Dali Club)

Ilość miejsc ograniczona.

OPIS / INFORMACJE DODATKOWE:

Czy chcesz lepiej zrozumieć siebie i niektóre ze swoich zachowań? Czy też często nie wiesz dlaczego druga połówka tak bardzo się różni? Czy chcesz się bardziej otworzyć na drugiego człowieka oraz nauczyć się akceptacji zachowań innych?

Jeśli chociaż na jedno z pytań odpowiedź brzmi „tak” – gorąco zapraszamy na małżeńską randkę, podczas której przybliżymy pojęcie temperamentu oraz zgłębimy jego 4 główne typy. Będzie to znakomita okazja, żeby odkryć coś nowego o sobie oraz dowiedzieć się, jak można na co dzień lepiej się zrozumieć w małżeństwie.

Małgorzata i Krzysztof Pyka – małżeństwo z niemal pięcioletnim stażem i świeżo upieczeni rodzice. Małgorzata – z wykształcenia finansistka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Na co dzień project manager różnego rodzaju projektów w branży lotniczej. Pracując w międzynarodowym środowisku z osobami różnych specjalności interesuje się wpływem temperamentów, charakterów i typów osobowości na codzienną komunikację. Zdobytą wiedzą dzieli się ze współpracownikami pracując dodatkowo jako szkoleniowiec. W wolnym czasie miłośniczka tańców latynoskich, podróży oraz gotowania. Krzysztof – scrum Master w firmie IT oraz właściciel marki HOMINO.pl zajmującej się inwestowaniem w nieruchomości oraz pomocą w ochronie kapitału. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pasjonat siatkówki plażowej o każdej porze roku, natomiast nart tylko w zimie. Od wielu lat związany z jedną z męskich wspólnot w Krakowie. Lubi podróże, zwłaszcza te w kierunku słońca oraz muzykę jazzową.