10 LUTEGO – WARSZTATY MASAŻU MAŁŻEŃSKIEGO „Czas na relaks!”

TERMIN: 10 lutego 2020 (poniedziałek), 18:00

MIEJSCE: Worship Center, ul. Dajwór 14

PROWADZĄCY: Marta Bojanowska, Anna Dębowska

LICZBA UCZESTNIKÓW: max. 12 par


Warsztaty z masażu karku i grzbietu dla par małżeńskich. Po nich każdy uczestnik będzie potrafił wykonać odprężający masaż dla swojej „drugiej połówki”. Techniki, których nauczą fizjoterapeutki, każdy opanuje bez problemu i z powodzeniem będzie mógł wykorzystać zarówno jako forma odprężenia po ciężkim dniu, jak i w wolnej chwili dla przyjemności i relaksu.

Wszystkich uczestników prosimy o zabranie:

– luźnego, sportowego stroju

– ręcznika

– dobrego humoru

Uwaga: W celu maksymalnego wykorzystania potencjału warsztatów prowadzące sugerują odsłonięcie części pleców. Jeśli jednak ktoś nie chciałby tego robić, zajęcia zostaną poprowadzone tak, aby każdy czuł się komfortowo.


Ania Dębowska i Marta Bojanowska – absolwentki fizjoterapii Collegium Medicum UJ. Kiedy ktoś pyta je, jakie studia skończyły, pierwsze co słyszą to: „Zrób mi masaż!”. Bardzo lubią pracę z ludźmi, chętnie dzielą się swoją wiedzą. Przeciwniczki standardowej rehabilitacji. Do każdego podchodzą indywidualnie i starają się wykorzystywać najbardziej niestandardowe i skuteczne rozwiązania, a ogranicza je jedynie wyobraźnia. Marta – obecnie pracuje jako masażystka w salonie masażu ajurwedyjskiego. W wolnych chwilach piecze pyszne ciasta, na które uwielbia zapraszać znajomych, czyta książki i realizuje się jaki instruktorka pierwszej pomocy. Ania – swoją przyszłość w zawodzie wiąże z pracą z dziećmi, w związku z czym dobry humor nigdy jej nie opuszcza. W wolnych chwilach nałogowo pochłania kryminały, thrillery, horrory i wszelakie książki „z dreszczykiem”.