11 LUTEGO – TEMATYCZNA RANDKA MAŁŻEŃSKA „5 języków miłości”

TERMIN: 11 lutego 2020 (wtorek), godzina 18:00

MIEJSCE: Łąka Spotkań, ul. Sienna 5

PROWADZĄCY: Patrycja Pieter

LICZBA UCZESTNIKÓW: max. 15 par


„Mąż i żona rzadko posługują się tym samym językiem miłości. Zazwyczaj używamy swojego własnego języka i frustrujemy się, gdy nasz współmałżonek nie rozumie tego, co chcemy mu zakomunikować. Pragniemy, by okazywał nam miłość w ten sam sposób, co my, jednocześnie wysyłając sygnały, których on/ona nie rozumie…”. Taki wstęp znaleźć można w opisie książki Gary’ego Chapmana „5 języków miłości”, która została sprzedana w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie! 

Jeśli chcecie dowiedzieć się czym dokładnie są „języki miłości” oraz jak najlepiej okazywać miłość najbliższej osobie, aby czuła się kochana to zapraszamy na krótką prelekcję psychologa, a po niej na rozmowy we dwoje w specjalnie zaaranżowanej atmosferze. W czasie „Randki Małżeńskiej” będzie czas na chwilę zatrzymania, patrzenie sobie w oczy, uśmiechy i szczerą rozmowę.


Patrycja Pieter – psycholog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, muzykoterapeuta. Diagnozuje i pracuje dziećmi w wieku 0- 8 roku życia z trudnościami emocjonalnymi i rozwojowymi oraz ich rodzicami. Od lat związana z pracą w na terenie Krakowskich przedszkoli oraz poradni psychologiczno – pedagogicznej w Wieliczce. Współautorka warsztatów grupowych „Ku bliskości” opartych o koncepcję rodzicielstwa bliskości oraz porozumienie bez przemocy. Absolwentka licznych szkoleń i kursów z zakresu terapii zaburzeń rozwojowych oraz emocjonalnych małego dziecka. Ukończyła szkołę trenera we Wszechnicy UJ.