RANDKA MAŁŻEŃSKA „Zwolnij, by delektować się relacją”

TERMIN: 7 lutego 2023 (wtorek), godz. 18:30

MIEJSCE: Dali Club Lunch Bar-Cafe, ul. Mazowiecka 21/1

PROWADZĄCY: Aleksandra Rusnarczyk

CZAS TRWANIA: 2 godziny

Mówi się, że czas pędzi jak szalony. Dni, a nawet lata, mijają bardzo szybko. Świat biegnie, ale nawet sportowcy-maratończycy potrzebują przerw na regenerację. Zwolnij. Zwolnij i w rytmie slow delektuj się relacją, w której jesteś. Delektowanie się może być wspaniałym sposobem na zwiększenie długoterminowego szczęścia i satysfakcji w związku.

W czasie warsztatu porozmawiamy o rodzajach i sposobach delektowania się. Jakie są różnice pomiędzy delektowaniem się przeszłością, teraźniejszością i przyszłością oraz dlaczego to trzecie jest trudniejsze od pozostałych? Jaki jest Twój styl delektowania się? Dlaczego warto delektować się również w parze – wspólnie, a nie tylko w pojedynkę? Na te oraz wiele innych pytań poszukamy odpowiedzi podczas randki małżeńskiej, która – mamy nadzieję – sama w sobie będzie okazją na wspólne delektowanie się w praktyce.

Aleksandra Rusnarczyk – socjolożka, psychoterapeutka osób dorosłych oraz par. Przyjmuje w prywatnym gabinecie oraz w Poradni przy Fundacji Malak. W swojej dotychczasowej pracy zajmowała się również HRem, m.in. szkoleniami i warsztatami. Prywatnie rodowita nowohucianka oraz szczęśliwa żona, która nie tylko zawodowo, ale też prywatnie uczy się dobrej powolności i zmienia dynamikę życia.