9 LUTEGO – GRA TERENOWA DLA PAR „Na tropie Miłości”

TERMIN: 9 lutego 2021 (wtorek); godz. 18:30

MIEJSCE: Stare Miasto – wydarzenie STACJONARNE (obowiązkowe zapisy)

(Gra terenowa dostosowana jest do wszystkich wytycznych związanych z obecną sytuacją epidemiczną)

PROWADZĄCY: Monika i Andrzej Dorobisz, Marta Bojanowska

CZAS TRWANIA: 2 godziny

Gra miejska to wydarzenie, które pozwoli połączyć aktywność na świeżym powietrzu z poznawaniem urokliwych miejsc i pięknej historii miasta Krakowa. Uczestnicy będą mieli okazję wyjść z domu, sprzed ekranów komputerów i spędzić czas razem – w małżeństwie. Zadania na poszczególnych punktach będą wymagały wspólnego działania, które doprowadzi do rozwiązania tajemniczej zagadki, wykazania się spostrzegawczością, kreatywnością, pomysłowością, orientacją w terenie i wieloma innymi umiejętnościami. Bez wątpienia da to doskonałą przestrzeń do oderwania swoich myśli od pracy i codziennych obowiązków, a skoncentrowania się na radości płynącej z małżeństwa i czasu we dwoje.

Monika i Andrzej Dorobiszowie – od prawie 20 lat z zamiłowania, z pasji, całym życiem harcerze – instruktorzy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. Harcerstwo połączyło ich ścieżki i od 1,5 roku są szczęśliwym małżeństwem. Uwielbiają przygodę i życie na łonie natury – w każde wakacje zaszywają się w lesie chociaż na kilka dni. Oboje są umysłami ścisłymi. Chętnie rozwiązują zagadki, ale jeszcze chętniej je układają, wplatając w nie ciekawą fabułę. Bardzo lubią przyjmować gości, spotykać się przy dobrym jedzeniu, kubku gorącej herbaty i planszówkach.

Marta Bojanowska – absolwentka fizjoterapii Collegium Medicum UJ. Harcerka od 2008 roku, pierwotnie w stronach rodzinnych w województwie łódzkim, a następnie – od czasów studiów – na terenie Krakowa. Obecnie realizuje się przede wszystkim na polu ratowniczym oraz jako instruktorka pierwszej pomocy Harcerskiej Szkoły Ratownictwa. Bardzo lubi aktywne spędzanie czasu, w wolnych chwilach piecze pyszne ciasta, czyta książki i pije kawę.

ZAPISY:

Poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.tydzienmalzenstwakrakow.pl/zapisy