8 LUTEGO – TEMATYCZNA RANDKA MAŁŻEŃSKA „36 pytań do ponownego zakochania”

TERMIN: 8 lutego 2021 (poniedziałek); godz. 18:30

MIEJSCE: UWAGA wydarzenie ONLINE! (obowiązkowe zapisy)

PROWADZĄCY: Emilia Klima

CZAS TRWANIA: 2 godziny

PARTNER WYDARZENIA: Łąka Spotkań

W jaki sposób dwoje ludzi może się do siebie zbliżyć i w sobie zakochać? Co wpływa na budowanie więzi i wzajemnego zaufania? Czy eksperyment przeprowadzony między nieznajomymi może działać również wśród małżeństw?

Małżeństwa uczestniczące w tegorocznej randce małżeńskiej, opartej na eksperymencie dr Arthura Arona, będą miały szansę sprawdzić jego skuteczność na sobie, pogłębić
i ożywić swoją relację, jeszcze lepiej się poznać oraz miło spędzić czas podczas rozmowy tylko we dwoje. Warto znaleźć przestrzeń tylko dla siebie i zadbać o to, aby romantyczna, randkowa strona relacji również wzmacniała małżeństwo!

Emilia Klima – absolwentka psychologii oraz pedagogiki o specjalności animacja społeczno-kulturowa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Interesuje się muzyką i tańcem towarzyskim, a w wolnych chwilach śpiewa i gra na gitarze. Spokojna i cierpliwa, co w jej zawodzie jest bardzo cenne i przydatne. Na co dzień pracuje jako psycholog w Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Szczęśliwa mężatka z trzyletnim stażem.

ZAPISY:

Poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.tydzienmalzenstwakrakow.pl/zapisy