12 LUTEGO – WARSZTATY Z PSYCHOLOGIEM „(Od)budować zaufanie”

TERMIN: 12 lutego 2021 (piątek), godz. 18:30

MIEJSCE: UWAGA wydarzenie ONLINE! (obowiązkowe zapisy)

PROWADZĄCY: Monika i Marcin Chochla

CZAS TRWANIA: 2,5 godziny

PARTNER WYDARZENIA: The Worship Center

Co jest przyprawą, która dodana do każdej relacji wznosi ją na wyższy poziom? Może namiętność jak nutka chilli, może słodycz wspólnych przygód, może szczerość, która jak cynamon podkreśla smak potraw? A może zaufanie, składnik tak istotny jak sól, której dodatek często pozostaje nieodkryty, chyba, że jej zabraknie..?

„(Od)budować zaufanie” to warsztat dla tych, którzy chcą bliżej przyjrzeć się „soli” w swoim związku. Podczas ćwiczeń i dyskusji uczestnicy pogłębią zrozumienie i praktykę budowania zaufania w relacji małżeńskiej. Program został oparty na badaniach dr Brene Brown, która wskazała jego 7 składowych, m.in. stawianie granic, zakładanie dobrej intencji, dochowywanie tajemnic czy branie odpowiedzialności za swoje błędy. Poznając te 7 elementów, uczestnicy zobaczą na ile są one obecne w ich związku oraz usłyszą o konkretnych praktykach budowania zaufania w relacji. Dodatkowo poruszony zostanie temat zaufania do samego siebie, który także ma kluczowe znaczenie dla tego procesu.

Monika i Marcin Chochla – humanistka i inżynier, psycholog i automatyk, choleryk i flegmatyk. Osiem lat temu nikt nie wierzył, że ten związek przetrwa. Są małżeństwem od 5 lat, rodzicami Gabrysi (3,5 roku) i Bolka (1,5 roku). Monika jest autorką bloga www.chcemisie.com.pl. Zawodowo zajmuje się tematami wrażliwości, wstydu, odwagi oraz wszystkiego co z nimi związane na warsztatach i spotkaniach indywidualnych jako psycholog i trener. Marcin – inżynier automatyk – doskonali się w branży bezpieczeństwa maszyn, posługuje także wśród chorych jako nadzwyczajny szafarz Komunii Świętej oraz wśród więźniów jako wolontariusz w zakładzie karnym. Uwielbiają razem tańczyć
i przemierzać świat rowerem (sami rowerem dotarli nad Adriatyk, a z dziećmi przejechali już 1200 km trasą Greenvelo po Polsce Wschodniej).

ZAPISY:

Poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie: www.tydzienmalzenstwakrakow.pl/zapisy